Turite klausimų? Skambinkite +370 699 33885
Expand search form

Apie mus

Mūsų vertybės

Esame jauna ir energinga žmonių, kuriems patiems patinka leisti laisvalaikį trumpam pakeičiant aplinką, bendrovė. Mūsų įmonės pavadinimas UAB „Prime Rent“ atspindi pagrindinę viziją – pirmo pasirinkimo, aukščiosios kokybės viešnagės vietos miesto centre, į kurias norisi grįžti vėl ir vėl.

Turėdami aibę aktyvaus laisvalaikio pomėgių ir įvertinę kurortinių miestų tokių kaip Druskininkai teikiamus privalumus, nusprendėme, kad mūsų įmonė valdys ir savo svečiams siūlys tik aukštesnio ir net įvardintume kiek prabangesnio įrengimo lygio lygio apartamentus pačiame Druskininkų centre. T.y. vietas, kur ir patys norėtume leisti savo laisvalaikį, pabėgdami nuo aktyvaus gyvenimo tempo didžiuosiuose miestuose.

Tikime, kad suteikdami aukščiausio lygio apgyvendinimo paslaugas, pritrauksime ne tik nuolatinio svečio statusą turinčių poilsiautojų, bet ir sutiksime žmonių, kurie čia patys norėtų investuoti, o gal net ir tapti naujais mūsų verslo partneriais.

Mūsų įmonės komandos nariai turi įvairiapusės patirties – galima pasakyti, kad bendra visos komandos profesionalios patirties metų suma sudaro virš 80 metų . O profesinės kompetencijos sritys apima daugiametę antrųjų namų statybos ir įrengimo, investicijų valdymo, finansų bei konsultavimo, apgyvendinimo paslaugų ir priežiūros sektorius. 

Šiuo projektu siekiame pakelti apgyvendinimo paslaugų lygį Druskininkuose į aukštesnį lygį, o taip pat projektų vystymo patirtį susieti su investavimo ir pasyvių pajamų iš nekilnojamojo turto, modeliu.