Turite klausimų? Skambinkite +370 699 33885
Expand search form

Mūsų paslaugos

Apgyvendinimas

Pagrindinis mūsų komandos dėmesys bus nukreiptas kokybiškams trumpalaikio apgyvendinimo paslaugų teikimui, įdiegiant modernias šio verslo valdymo sistemas, pasitelkiant patyrusią komandą ir suteikiant geriausią trumpalaikių viešnagių patirtį savo svečiams.

Mūsų siūlomų apartamentai skiriasi pagal savo plotą, įrengimo lygį, aukštą ir orientaciją. Tačiau juos visus vienija minimalūs aukštos kokybės reikalavimai – modernus dizainas, nuolat atnaujinama būklė ir aukščiausio lygio patirtis. Klientams siekiantiems dar aukštesnės tokių viešnagių patirties siūlysime ir išskirtinius apartamentus, kuriuose pro langus atsivers panoraminiai Druskininkų vaizdai, o būnant viduje juos lydės prabangos ir jaukumo lydimi potyriai.

Dauguma mūsų siūlomų apartamentų įsikūrę modernios architektūros pastatų komplekse „Saulės sonata“. Įsikūrus Grand Spa Lietuva, XIX a. gotikinės Druskininkų bažnyčios ir šimtamečio parko kaimynystėje Druskininkų vandens parką, Nemuno pakrantes ar Druskonio ežerą pasieksite pėsčiomis per 5-10 minučių.

Jauki aplinka, požeminis parkingas, bet kuriame apartamente vyraujančios natūralios aukščiausios kokybės apdailos medžiagos ir pilnas buitinės ar virtuvės technikos arsenalas Jūsų viešnagę pavers patogiomis ir maloniomis atostogomis.

Čia Jūsų poilsis bus aukščiausios klasės – į namus pakilsite moderniu liftu, tvankesniais vasaros vakarais oro kondicionierius padės išlaikyti komfortišką namų vėsą, o atvėsus orams garantuos jaukią šilumą.

Čia galėsite rinktis pradedant jaukiais tiek studijos tipo apgyvendinimo pasiūlymais, tiek įvairiuose aukštuose ir pastatų pusėse esančiais 1 ar 2 miegamųjų komfortiškai ar prabangiau įrengtais „suite“ tipo apartamentais, tiek viršutiniuose komplekso aukštuose esančiais „penthouse“ ar „panoramic“ tipo apartamentais.

Absoliuti dauguma apartamentų leidžia patogiai apsigyventi iki 4 suaugusių svečių. Visada rasime ir sprendimus mažiesiems keliautojams (iki 2 metų vaikams nemokamai parūpinsime vaikišką lovelę). Didesniuose apartamentuose patogiai įsitaisys iki 6 ar daugiau svečių. Surantama, kad svečių visada lauks pilnas patalynės komplektas ir reikalingi rankšluosčiai.

Visos virtuvėje rasite keturių vietų keramikines virykles, indaploves, šaldytuvus, mikrobangų krosneles, elektrinis virdulius ir skrudintuvus. Savaime suprantama, kad visose virtuvėse rasite ir pilną virtuvės indų bei stalo įrankių komplektą. O pasinaudoję visuose mūsų apartmentuose esančiais automatiniais kavos aparatais pasigaminsite aromatingą puodelį espresso kavos.

Išmanumas ir technologijos? Lietuva plačiai garsėja savo vienu iš greičiausių interneto tinklų pasaulyje. Jūsų paslaugoms – nemokamas bevielis optinis/šviesolaidinis internetas (iki 100 Mb/s) absoliučiai visuose apartamentuose! Išmanioji TV ir plokštieji televizoriai padės rasti užsiėmimą bet kuriam šeimos nariui.

Visuose apartamentuose įrengtas grindinis šildymas bet kuriame kambaryje, reguliuojamas bevieliais termostatais. Šildymas gali būti valdomas GSM ryšio pagalba, todėl išankstinis šildymo lygio padidinimas prieš atvykstant svečiams vėsesniais periodais čia įvyksta tarsi savaime!

Savo patogumui galėsite naudotis ir nemokama požemine automobilio parkavimo aikštele. Į ją pateksite ir iš jos išvykti galėsite gavę jums paskirtą įvažiavimo kodą.