Turite klausimų? Skambinkite +370 699 33885
Expand search form

Taisyklės

UAB „Prime rent“ atstovaujamų ir valdomų apartamentų trumpalaikės nuomos taisyklės taikomos mūsų teikiamoms apartamentų nuomos paslaugoms www.saulessonatastay.lt (išskyrus mūsų partnerių svetainėse, kuriose Jūs galite būti nukreiptas pagal šias nuorodas į mūsų svetainę) interneto svetainėje (paprastoje, planšetėms ir mobiliems pritaisams pritakytose versijose), kreipiantis elektroniniu paštu arba telefonu. Rezervuodami apartamentus, Jūs privalote pareikšti, jog susipažinote ir sutinkate su visomis žemiau išdėstytomis sąlygomis:

 • Apartamentai visus kalendorinius metus nuomojami poilsiui (trumpalaikei nuomai – nuo dviejų iki keliolikos parų arba ilgesniam laikui – nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių) vyresniems nei 18 m..
 • Visos www.saulessonatastay.lt svetainėje pateikiamos nuomos kainos yra už 1 (vieną) parą (atsižvelgiant į įsiregistravimo ir išsiregistravimo laiką) ir visais kitais mokesčiais (įskaitant komunalinius mokesčius), tačiau be kurorto mokesčio (viena para – 1 EUR žmogui, vyresniam negu 7 metai).
 • Visi iki 2 metų amžiaus vaikai gali būti apgyvendinami nemokamai, kai pristatomos vaikiškos lovelės. Šiuo atveju vaikas iki 2 metų amžiaus nėra įskaičiuojamas į bendrą svečių sumą. Tokią galimybę turime patvirtinti atskirai kiekvienu atveju.
 • Atvykimas į apartamentus nuo 15.00 val., išvykimas iki 12.00 val. Pagal galimybę galima tartis dėl paankstinto ar pavėlinto laiko įsikėlimui ar išvykimui.
 • Visi užsakymai / rezervacijos gali būti atšaukiami likus bent 7 dienoms iki atvykimo datos, nurodytos registracijos patvirtinime.
 • Apmokėjimas už apartamentų nuomą gali būti atliekamas naudojantis pavedimu į nurodytą sąskaitą (iš anksto) arba grynaisiais pinigais.
 • Rūkyti apartamentuose griežtai draudžiama.
 • Svečių su naminiais gyvūnais priimti neturime galimybės.
 • Svečio duomenys įtraukiami į registracijos žurnalą, kuriame įrašoma: vardas, pavardė, poilsio laikas, telefono numeris, elektroninis paštas. Mes neatskleisime Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims be Jūsų sutikimo, jeigu duomenų tvarkymas nėra susijęs su įsipareigojimų pagal šias taisykles vykdymu, valstybės ir kitų kompetentingų institucijų oficialiais įgaliojimais, suteiktais įstatymų ir kitų teisės aktų, ar su bet kokiais kitais atvejais, numatytais Lietuvos Respublikos teisės aktuose.
 • Svečias už nuomojamame apartamente ar apartamentų  teritorijoje padarytą žalą (sudaužytus langus, santechniką, sulaužytus baldus, sugadintus prietaisus dėl jų naudojimo ne pagal paskirtį ir pan.) privalo atlyginti visus nuostolius Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
 • Svečiai turi gerbti kaimynų ir kitų svečių poilsį. Ramybės valandos nuo 23:00 iki 6:00 valandos ryto.